E lezetshme dhe bombastike: Fotot e kësaj modeleje ‘kallin’ rrjetin (Foto 18+)

1F189969-4729-4F24-B01A-4A8E7180AD20-4855-0000033B32E01E40.jpeg

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre.
Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis, një modele me prejardhje japonezo-braziliano-kubane.

Për t’ua vërtetuar këtë, më poshtë Gazeta Express sjell për ju disa nga fotografitë më joshëse të bukuroshes bombastike.

scroll to top