E mbani mend rrefuzimin që ia bëri “The Voice” Encës?! (VIDEO)

Po bëhen gati dy vite kur Enca Haxhia provoi fatin në talent show-in “The voice of Albania” sezoni i parë.

​Atë kohë Enca ishte 16 vjeç dhe me performancën e saj të parë nuk arriti të kaloj fazën e audicioneve të fshehura. Asaj iu dha edhe një mundësi tjetër po që as atë nuk arriti ta kaloj.

scroll to top