E papritur: Ja me kë po i kalon pushimet në jaht Agnesa Vuthaj (Foto)

Agnesa Vuthaj pavarësisht se vitet kalojnë llogaritet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Së fundmi përmes një fotografie joshëse dhe provokuese ku shihet e veshur me bikini mbi një jaht luksoz, ajo i ka uruar ditëlindjen shoqes së saj.

Sa i përket gjendjes emocionale, Agnesa ende nuk ka deklaruar publikisht ndonjë lidhje dashurie.

scroll to top