E tepron Ilda, ja si del në rrugë (Foto)

auto_Ilda_Bejleri1494432289.jpg

Ilda Bejleri gjithmonë është komentar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative.

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet veshur vetëm me një ‘këmishë fustan’.

Ndërkohë Ilda vazhdon të jetë e komentuar dhe për lidhjen apo ndarjen e saj me deputetin demokrat Kleviz Balliu. /Gazeta Express/

 

scroll to top