E tmerrshme: Pas bombave në Paris tifozët ngujohen në fushë (Foto/ Video)

Sonte në afërsi të stadiumit Stade de France ku po zhvillohej ndeshja miqësore ndërmjet Francës dhe Gjermanisë kanë shpërthyer dy bomba, ku të paktën 60 persona kanë humbur jetën.

Pas kësaj tragjedia tifozët kanë mbetur të ngujuar në stadium, ku nga frika për t’u larguar kanë vendosur që të zbresin në fushën e gjelbër.

AS shkruan se lojtarët e të dy përfaqësueseve tashmë janë larguar dhe policia ka arritur në vendin e ngjarjes.

scroll to top