Edona James me fotosesion topless (Foto, +18)

Me intervistën e saj të dhënë vite më parë, ka tronditur mbarë opinionin shqiptar dhe më gjerë.

Bëhet fjala për Edona James, e cila kishte pranuar publikisht se ka ndërruar gjininë, përkatësisht nga mashkulli është transferuar në femër, ka bërë një fotosesion të ri të fotografive.

Edona ka publikuar disa prej fotografive të fotosesionit teksa shihet ‘topless’ dhe pranë një makine, transmeton Telegrafi.

Duket se vetë fotot flasim më shumë se njëmijë fjalë, pasi që ‘show-girl’ shqiptar nuk ka preferuar të komentoj pamjet e fundit.

Ndërkohë, James është duke punuar për disa projekte, të cilat kanë ndërlidhje me fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.edona 1 edona 2 edona 3 edona 4 edona 5

scroll to top