Efekti “Enca” mbi Ermal Mamaqin (VIDEO)

Këngëtarja provokative Enca Haxhia ka qenë e ftuar te ‘6 ditë pa Ermalin’.
Ermal Mamaqi në emisionin e tij të fundit ka pasur të ftuar këngëtaren Enca Haxhia.Si gjithmonë prezantimi i të ftuarve është shumë special, e sidomos ky i fundit me Encën, transmeton lajmi.net.

Në hapje të emisionit Ermali dhe Enca përqafohen në një mënyrë shumë të quditshme. Për më shumë mund të shihni videon e plotë ku ishte e ftuar këngëtarja.

scroll to top