Elvana Gjata dashuron zërin e motres së saj

Këngëtarja Elvana Gjata eshtë padyshim ndër këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri, çdo këngë e saj bëhët hit sapo të lançohet.

Ashtu si shumë të tjërë që janë të dashuruar me zerin e këngëtares bukuroshe, edhe Elvana e ka një inspirim, e cila është motra e saj e madhe. Migena Gjata është soprano dhe jeton në Gjermani, prandaj dhe Elvana shprehet gjithnjë krenare për motrën e saj.

Këtë herë foton e motrës së madhe e ka postuar në rrjetin social Snapchat, me diciturën “tjetër botë, ta dua zërin”.
migena

scroll to top