Emily edhe shtatzënë shfaqet në super formë

emily.jpg

Modelja Emily Ratajkowski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia.

Gjërat duken mirë për bukuroshen, sigurisht që tashmë barku është rritur akoma dhe më shumë dhe ajo nuk heziton të tregojë format e saj, me gjithë shkëlqimin.

E ndërsa në fillim të shtatzënisë ajo fotografohej duke ecur në rrugë me fustane të shkurtër e transparent, tani gjërat kanë ndryshuar.

Në foto e postura në Instagram, duket se Emily i është kthyer veshjeve të rehatshme, për këtë fazë të shtatzënisë.

scroll to top