Enca shtrydh gjoksin, fansave iu ik truri

enca3.jpg

Pasi mbrëmjen e djeshme përshëndeti fansat më një foto ku epiqendra ishin të pasmet bombastike, këtë të shtunë këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur t’i zgjojë ndjekësit e saj më një mëngjes mjaft bujar.

Me pozën e saj të preferuar, Enca ka shtrydhur gjoksin e madh dhe ka uruar një ditë të bukur nga Prishtina.

Veshur me të kuqe ajo është një tundim për fansat që nuk i kanë kursyer aspak komentet në postimin e saj.scroll to top