Enca, tani seksi bionde (Foto)

Enca Haxhia vazhdon të befasojë me ndryshimet në dukjen e saj.

Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet bionde dhe me flokë të shkurtra.

Padyshim se është fjala për paruke, mirëpo krijuesja e hitit “A po t’pëlqen” duket shumë joshëse.

Pranë njërës prej fotografive, Enca ka shkruar se askush nuk mund ta rrëzojë nga maja.

enca3

enca2

enca1

scroll to top