Era Istrefi shpalos ndryshimet me gjoksin jashtë (Foto)

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër emrat që ka guxuar shumë jo vetëm me muzikën që kultivon por edhe me pamjen e jashtme.

Përpos stilit në veshje, Era ka ndryshuar shumë edhe paraqitjet në flokë. Jo vetëm në ngjyra por edhe në formën e tyre.

Së fundmi i paraqit me flokë të shkurtra që u komentuan shumë e kjo nuk ka mbetur larg syrit të ndjekësve të saj.

Një fans i saj ka realizuar një pikturë ku Era shihet e ‘zhveshur’ dhe pasqyrohen ndryshimet e bëra nga ajo./prive.al.eraistrefi

scroll to top