LajmeMaqedoni

Erdhi nga Kosova dhe rrahu motrën në Tetovë, arrestohet 26-vjeçari!

Sot, pas mesnatës është arrestuar E.B. (26 vjeç) nga Kosova, pasi paraprakisht ka sulmuar fizikisht motrën e tij, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Në njoftim thuhet se ai është konstatuar gjithashtu se nuk ka njoftuar qëndrimin e tij në shtet.

Ai është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës, transmeton TV21.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button