Flori Mumajesi del jashtë parashikimeve, nuk e kishit menduar në këtë gjendje (Foto)

screenshot-29_1497187889-8019719.jpg

Flori Mumajesi është një nga muzikantët më të mirë që ka në vend, por veç muzikës ai ka treguar veten dhe në një aspekt tjetër.

 I ftuar në emisionit e Ardit Gjebreas ‘Për drekë me mua’ Flori ka treguar se ja del të gatuajë ‘fli’, një gatim tradicional.

Kjo në fakt nuk pritej nga Flori.Fotot janë publikuar nga moderatori Ardit Gjebrea në profilin e tij në Instagram.

scroll to top