Formacioni i javës në Serie A (Foto)

“Goal.com” ka përzgjedhur formacionin më të mirë nga xhiroja e parë në Serie A.

Seria A filloi në fundjavë me ndeshjet e xhiros së parë, që sollën mjaft befasi si humbja e Interit nga Chievo dhe barazimi i Napolit me Pescaran.

Andaj, “Goal.com” ka përzgjedhur formacionin e përbërë nga futbollistët më të dalluar të ndeshjeve të para, përcjell “Lajmi.net”.

A pajtoheni me të?

scroll to top