FOTO/ Barcelona pëson dështimin e parë në merkato

auto_297807511495035737.jpg

Ky mund të quhet dështimi i parë i Barcelonës në merkaton. E refuzon një nga talentet më të mirë të momentit.

Talenti Benjamin Henrichs ka prefruar që rinovoj kontratën me Bayern Leverekusen dhe ti thotë Jo trasferimit tek katalanasit
Lajmi është konfirmuar nga Leverkusen, që ka bërë të ditur vazhdimin e kontratës.

Futbollisti nuk e ka mohuar që ka pasur oferta të ndryshme, por ka zgjedhur Leverkusenin sepse aty është i lumtur.

Tani Barcelonës i mbetet që të kërkojë një futbollist tjetër për repartin e mbrojtjes.

scroll to top