FOTO/ ‘Çmenduri’ nga PSG këtë herë 100 milionë euro për një …

PSG është në kërkim të një portieri.

Të pakënaqur me paraqitjet e Trapp, skuadra nga Ligue 1 do të ndërhyjë në treg duke sjellë në

‘Parkun e Princave’ një portier, shkruajnë mediet në Francë.

Dëshira e kryeqytetasve të Francës janë Gianluigi Donnarumma i Milanit dhe Jan Oblak i Atletico Madridit.

Ky i fundit që është vetëm 24 vjeçar, ka një klauzolë prej 100 milionë euro, por Nasser Al Khalifi nuk e ka ndërmend të kursejë aspak për të siguruar portën e PSG-së për shumë vite.

scroll to top