FOTO/ Reperi më i famshëm në botë i bashkohet LSI-së

auto_Screenshot_21497712315.png

Këngëtari i famshëm muzikës Hip Hop, Chris Brown, ka shprehur përkrahjen e tij për Lëvizjen Socialiste për Integrim.

Amerikani ka pozuar në një foto bashkë me një person të dytë, duke mbajtur flamurin e LSI-së.

Fotografia është postuar në profilin zyrtar të LSI-së në Facebook, e shoqëruar edhe me një mesazh.

“Edhe yjet botërore e dinë që LSI është forcë e parë dhe e paparë. Këngëtari i famshëm Chris Brown i bashkohet Uraganit LSI. E mirëpresim në Tiranë, në festën tonë të fitores, më 25 qershor….”, thuhet në publikimin e LSI-së.

scroll to top