Futbollistët e PSG para ndeshjes me Barcelonën: Do të mposhtemi 5:1 (VIDEO)

 

Marco Verratti, Blaise Matuidi, Thomas Meunier dhe Julian Draxler kanë parashikuar duelin e kthimit kundër Barcelonës. Dhe, njëri prej tyre madje shkoi aq larg sa që parashikoi humbjen 5:1, edhe pse në fund pësuan edhe më keq, 6:1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve.

scroll to top