Geta Beqa provokon me këtë fustan (Foto)

Modelja e njohur e fitnesit Geta Beqa, tashmë njihet dhe shquhet për pamjen e saj tërheqëse, shkruan Gazeta online Sovrani.info.

Geta në rrjetin social “Instagram”, ka marrë vëmendjen e 129 mijë ndjekësve, që duan të dijnë më shumë për kujdesin ndaj trupit.

Por jo vetëm në fitnes, ajo pëlqehet edhe për stilin e saj. Së fundmi Geta ka veshur një fustan të shkurtë me ngjyrë të gjelbër, në të cilin duket shumë tërheqëse./Sovrani.info/

scroll to top