Geti i blen një super veturë Marinës?

Lidhja mes Getit dhe Marinës ka mbetur vetëm të konfirmohet me fjalë nga dyshja

Por, ditë më parë Marina postoi një fotografi së bashku me Ghetto Geasy në profilin e saj Instagram, duke u bërë fotografia e parë së bashku e çiftit e postuar nga vet ata.

Megjithatë, dyshja vazhdon të jenë në lidhje, madje sipas disa burime të Klan Kosovës, Geti i ka blerë edhe veturë Marinës.

Sipas burimit, Audi A7 është vetura më e re e prezantueses.

scroll to top