Gruaja e Labit me operacione plastike? Tregon vet ajo të vërtetën

labi_18.jpg

Qëndresa Bajrami, tashmë është bërë mjaft e dashur për publikun.Ajo u bë e njohur falë prezantuesit, Labinot Gashi i cili njëherëshit është edhe bashkëshorti i saj.Qëndresa është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, për të cilët publikon imazhe dhe video të llojllojshme.

E pyetur se a ka bërë ndërhyrje në buzë, gruaja e Labit thotë se për momentin nuk ka asnjë operacion plastik.Përndryshe, Qëndresa dhe Labi u bënë prindër për herë të parë të një vajze para pak muajve.

scroll to top