Gruaja e ministrit nxjerr "zogun" !?

Milena Santos është gruaja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira. Ajo ka qenë një “Miss BumBum” dhe kjo mund të kuptohet nga fotot e saj. Santos është ndër femrat më seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gjë. Pavarësisht se ajo është gruaja e një politikani, Milena shfaqet gjithmonë provokuese në rrjetet sociale duke treguar “asetet” e saj. Ajo ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet “hot” të sajMINIS 1

scroll to top