Horoskopi ditor, e mërkurë 15 maj 2019

auto_horoskop_1494775719-14361161495889021.jpg

DASHI
Marredhenia juaj me partnerin do te thellohet edhe me shume sot. Te nxitur nga Venusi ju do tregoheni me te kuptueshem dhe me tolerante. Beqaret fale planeteve do jene edhe me magnetike. Ne cdo vend qe do kaloni te gjithe do i kthejne syte nga ju. Do jeni joshes te parrezistueshem. Tek financat Saturni do ndikoje negativisht. Ruani sa me shume ekuilibrin.

DEMI
Rrethanat do bejne te mundur qe lidhja juaj te permiresohet sot. Megjithate do kete edhe shume per te bere ende. Tregohuni me tolerante dhe mos kerkoni nga partneri sakrifica. Beqaret do joshin pa pushim por as sot nuk do e gjejne dot personin e endrrave. Beni durim! Planetet do iu ndihmojne ne planin financiar. Do ruani nje klime te qendrueshme dhe do tregoheni te matur me shpenzimet.

BINJAKET
Ju qe jeni ne cift as qe duhet t’i mendoni aventurat jashte lidhjes suaj. Kushtojini me shume vemendje atij qe keni ne krah dhe do ndiheni edhe vete mjaft mire. Zemra e beqareve do jete ndermjet dy personave interesante. Njihuni mire me te dy dhe me pas vendosni. keni kohe te prisni ende. Ne planin financiar do iu jepen mundesi shume te mira per te stabilizuar buxhetin. Perfitoni!

GAFORRJA
Dielli do e mbroje se tepermi jeten tuaj ne cift sot. Ai iu premton momente te mrekullueshme te mbushura me bashkepunim. Shfrytezojeni sa me shume te mundni kete dite. Edhe beqaret do mund te realizojne disa nga endrret e tyre te kahershme. Me ne fund mund te takoni edhe personin e duhur. Merkuri, planeti i inteligjences do iu ndihmoje me financat. Do kryeni transaksione te rendesishme.

LUANI
Jeta ne cift nuk do jete e keqe gjate kesaj dite por gjithsesi probleme te vogla do te kete. Moa u mbyllni ne vetvete, por shprehuni sa me shume qe te mundeni. Beqaret eshte me mire te mos fillojne nje lidhje gjate kesaj dite sepse me vone do zhgenjehen tej mase. Ne sektorin financiar do keni me shume fat sesa zakonisht. Buxheti do filloje te permiresohet dalngadale nese nuk shpenzoni pa menduar.

VIRGJERESHA
Te gjithe planetet do jene te favorshem gjate kesaj dite per jeten tuaj ne cift, por plutoni do jete ai qe do sjelle me shume te mira. Nese jetoni bashke dita do jete me sensuale dhe e lumtur. Beqaret do ndihen te pashprese, pa e ditur se nje surprize e madhe i pret ne mbremje. Ne sektorin e financave gjerat do shkojne mire. Ju duhet vetem te ulni pak shpenzimet dhe nuk do keni probleme.

PESHORJA
Me Uranin dhe Neptunin ne krah do kaloni momente te paharruara me partnerin tuaj sot. Ambienti do jete sensual dhe mjaft romantik. Ata qe jane te martuar do riperjetojne nje muaj mjalti. Beqareve nuk do iu mungoje aspak imagjinata. duke qene se do keni takime me shumice, perfitoni sa te mundni. Fale vendosmerise dhe kembenguljes do i ekuilibroni financat.

AKREPI
Ju dhe partneri juaj do jeni te pandashem sot ashtu si vellezerit siameze. Cdo gje qe do beni do e beni bashke madje dobeni plane edhe per te ardhmen. Beqaret do kene takime mjaft interesanteHiqni te gjitha mendimet negative dhe joshni pa pushim. Ruajeni besimin tek vetja. Persa iu perket financave, mos u tregoni aspak te pamatur sepse kjo do iu kushtoje shtrenjte.

SHIGJETARI
Ne jeten ne cift do keni shume probleme dhe me zor do kuptoheni. Kujdes me cdo gje qe do thoni dhe mos e humbni per asnje moment komunikimin. Beqaret nuk do ndihen ende gati per te filluar nje lidhje. Jeta profesionale do iu marre gjithe kohen qe kane. Prisni edhe pak atehere. Bejini balle tundimit per te shpenzuar pa pushim sepse financat nuk jane ne gjendjen e tyre me te mire.

BRICJAPI
Ata qe jane ne cift do perjetojne momente shume te lumtura. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit sepse do ndiheni mjaft mire. Nese jeni ende ne kerkim te partnerit ideal, behuni gati. Jupiteri do i shtoje mundesite qe ju te takoni personin e duhur dhe te krijoni nje lidhje me te. Ka ardhur koha te tregoheni me te kursyer me shpenzimet. Financat do jene te paqendrueshme.

UJORI
Venusi do iu sjelle qendrueshmerine ne cift sot. Si ju edhe partneri juaj do tregoheni me serioze ne lidhjen qe keni krijuar dhe do thurni plane per te ardhmen se bashku. Beqaret nuk do kene aventura kalimtare, por me ne fund do gjejne nje person me te cilin ia vlen te krijosh nje lidhje prej verteti. Financat nuk do kene asnje ndryshim. Nuk do keni as probleme por as ndonje permiresim.

PESHQIT
Jupiteri dhe Plutoni do ndikojne mjaft negativisht sot ne jeten tuaj ne cift. Ka rrezik te keni debate dhe mosmarreveshje te shumta. Tregohuni sa me te matur me cdo gje qe do thoni. Beqaret do jene te vendosur te perfitojne sa me shume nga liria e tyre. Do iu pelqeje te jeni vetem edhe sot. Tregohuni sa me vigjilente ne planin financiar sot sepse ambienti nuk do jete u favorshem.

scroll to top