Horoskopi ditor, e mërkurë 27 nëntor 2019

horoskopi-shenjat3-700x400.jpg

Dashi

Dite goxha e animuar dhe plot te reja kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ia kaloni mjaft mire pranë atij qe dashuroni dhe gjithçka do shkoje për mrekulli. Shfrytëzoni çdo sekonde. Beqaret do ndihen gati për te filluar histori dashurie me personat qe kane njohur para disa kohesh. Ekuilibri financiar do tronditet jashtë mase. Kujdes!

Demi

Do iu gjeni menjëherë zgjidhje problemeve ne çift gjate kësaj dite. Do jeni me bashkëpunues dhe me tolerante me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri dhe nuk do e ndryshojnë as sot statusin. Financat do dobësohen nëse ju shpenzoni kuturu. Ruani maturinë sepse po ngelet pa para askush nuk do mund t’iu ndihmoje dot.

Binjaket

Edhe nëse keni probleme te vogla ne çift gjate kësaj dite nuk duhet ta dramatizoni situatën. Gjithçka mund te zgjidhet me pak durim dhe maturi. Beqaret nuk do jene ne kohet e përshtatshme për te filluar histori dashurie. Duhet ende te presin. Te ardhurat do i menaxhoni me shume kujdes dhe gjendja do filloje menjëherë te stabilizohet.

Gaforrja

Bashkëpunimi ne çift do përforcohet ndjeshëm gjate kësaj dite. Do flisni për çdo gjë qe ju shqetëson apo ju gëzon dhe do ndiheni mire pranë partnerit. Beqaret jo vetëm qe do realizojnë takime mbresëlënëse, por do mund te krijojnë edhe një lidhje afatgjate. Për financat gjerat do shkojnë mire. Nuk priten aspak vështirësi për te kryer shpenzimet e domosdoshme.

Luani

Pritet qe kjo dite te jete shume e vështirë për ata qe janë ne një lidhje. Debatet do jene te pafundme dhe mezi do e kaloni ditët. Beqaret do kenë takime pa fund, por nuk do mund te fiksohen pas askujt. Me vone do pendoheni qe nuk keni bere një zgjedhje. Situata financiare do vije duke u përmirësuar, por mos kërkoni asgjë me ngulm sepse mund te gaboni.

Virgjeresha

Do jeni shume te ngarkuar me pune sot dhe nuk do i kushtoni rëndësinë dhe kohen e duhur atij qe keni ne krah. Dijeni se duke e lënë pas dore dikush tjetër mund t’ua rrëmbejë. Nëse jeni beqare dhe tentoni te joshni dike, përdorni mjetet e duhura dhe mos gënjeni për asgjë. Financat do jene me te mira se kurrë dhe kjo për shkak te një shume te madhe te ardhurash.

Peshorja

Mosmarrëveshjet ne çift do jene pa mbarim gjate kësaj dite. Nuk do pranoni për asnjë moment te kërkoni falje sepse do mendoni qe do keni te drejte për gjithçka. Për beqaret gjithçka do jete me ndryshe. Planetët do iu shtyjnë te tregoheni me te hapur ndaj takimeve. Financat do jene ta paqëndrueshme dhe aspak te favorshme për te kryer investime.

Akrepi

Do i jepni me shume se kurrë prioritet jetës suaj ne çift sot. Marrëdhënia me partnerin do jete akoma me e bukur se me pare. Beqaret nga ana tjetër do jene ne humor. Nuk do mungojnë dashuritë me shikim te pare dhe jeta e tyre do ketë ndryshime rrënjësore. Ne sektorin e financave priten ndryshime rrënjësore te situatës. Do i realizoni edhe investimet e menduara.

Shigjetari

Dashuria ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur gjate kësaj dite. Do bashkëpunoni me gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni as problemin me te vogël. Beqaret edhe pse nuk do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje do kenë mundësi te mrekullueshme për takime. Mos i humbni! Ne planin financiar, edhe pse situata do jete e mire, reflektoni para se te shpenzoni.

Bricjapi

Gjate kësaj dite do jeni shume romantike dhe do e bëni partnerin te ndihet si ne ëndërr. Momentet e lumtura do shumëfishohen. Beqaret do kenë disa takime dhe do fillojnë te ëndërrojnë mjaft për personin qe do kenë afër. Këshilla e yjeve është t’i marrin gjerat sa me shtruar. Financat nuk do jene aspak problematike, përkundrazi disa do kenë përmirësime.

Ujori

Do jeni mjaft sensuale me partnerin tuaj sot dhe do e përkëdhelni gjate gjithë ditës atë. Ai do ju ridashuroje. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do jene një dite me te qete. Beqaret qe kërkojnë aventura do jene te privilegjuar, te tjerët duhet te presin edhe pak. Situata financiare do jete komplekse. Beni kujdes me hapat qe do hidhni qe te mos e përkeqësoni gjendjen.

Peshqit

Pritet qe kjo dite te jete shume e vështirë për ata qe janë ne një lidhje. Debatet do jene te pafundme dhe mezi do e kaloni ditët. Beqaret do kenë takime pa fund, por nuk do mund te fiksohen pas askujt. Me vone do pendoheni qe nuk keni bere një zgjedhje. Situata financiare do vije duke u përmirësuar, por mos kërkoni asgjë me ngulm sepse mund te gaboni.

scroll to top