Horoskopi ditor, e shtunë 30 nëntor 2019

horoskop.jpg

Dashi

Qielli i dashurisë do jete goxha i trazuar gjate kësaj dite dhe asgjë nuk do ndodhe ashtu si ju e kishit menduar. Debatet do jene te pafundme. Beqaret nuk duhet t’i dramatizojnë gjerat sepse edhe vetmia ka te mirat e veta. Duhet ende edhe pak durim. Shpenzimet duhet t’i kryeni me kujdes dhe maturi. Po u tunduar ndaj objekteve luksoze do ngeleni pa para.

Demi

Dite goxha e qëndrueshme dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjerat do ecin ashtu si i kishit menduar dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqare do kenë një dite te qete dhe pa ndonjë takim impresionues. Gjithsesi fale miqve nuk do e ndieni vetminë. Ne planin financiar fati do jete me ju. Do arrini t’i zgjidhni te gjitha vështirësitë qe keni pasur.

Binjaket

Konfliktet ne jetën tuaj ne çift do marrin fund gjate kësaj dite dhe ju do i shihni gjerat me një sy tjetër. Toleranca dhe mirëkuptim do jene pikat me te forta. Beqaret do fillojnë shpejt një histori dashurie te mrekullueshme. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë shume rreziqe sepse situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Shpenzoni me kujdes e maturi.

Gaforrja

Dite goxha e qëndrueshme dhe mjaft e këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i shprehni pa fund ndjenjat dhe gjithçka do iu duket si një ëndërr. Beqaret do pranojnë me ne fund te hedhin hapa me tej me një person qe kane disa kohe qe e njohin. Ne planin financiar situata do jete aq e mire saqë mund te kryeni edhe investimet e menduara.

Luani

Kjo dite do jete shume me e favorshme për beqaret sesa për ata qe ane tashme ne një lidhje. Nuk do mungojnë takimet interesante, por për disa do ketë edhe dashuri me shikim te pare. Nëse jeni ne një lidhje duhet te tregoheni me liberale dhe me tolerante me atë qe keni ne krah. Sektori i financave fatmirësisht do jete i animuar dhe aspak problematik.

Virgjeresha

Mos luani shume me ndjenjat e partnerit tuaj sot sepse ka rrezik te përballeni me probleme serioze me pas. E mira do jete te përkujdeseni me shume për lidhjen qe keni krijuar dhe te ndani se bashku çdo mendim. Beqaret do vazhdojnë te mbeten edhe sot vetëm. Financat do kenë disa vështirësi, por ato do kalojnë sa hap e mbyll sytë. Mos u shqetësoni!

Peshorja

Ata qe kane pasur mosmarrëveshje kohet e fundit ka mundësi te kalojnë një krize goxha te vështirë gjate kësaj dite, ndërsa ata qe kane pasur një lidhje te qete do vazhdojnë te ndihen mire pranë atij qe dashurojnë. Beqaret do kenë takime impresionuese ne momentin qe me pak e presin. Ne planin financiar nuk është nevoja te rrezikoni aq shume për te përmirësuar situatën.

Akrepi

Ne planin sentimental do keni fat sot dhe çdo gjë do shkoje ashtu si ju e keni dëshiruar. Ata qe janë ne një lidhje do e përforcojnë bashkëpunimin me partnerin dhe do iu japin zgjidhje problemeve qe iu kishin dale para. Beqaret do e gjejnë princin e tyre te kaltër dhe do ndihen me se miri për këtë fakt. Ne planin financiar nuk do keni as probleme dhe as surpriza.

Shigjetari

Dite mjaft e animuar dhe e mbushur me emocione kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do dëshironi aspak qe dita te mbaroje. Edhe për beqaret do jete dite premtuese dhe e mbushur me takime. Personat qe do iu joshin do jene mjaft te veçante. Me financat duhet te bëni shume kujdes. Nuk ka ardhur ende koha te kryeni shpenzime te mëdha.

Bricjapi

Venusi do e mbroje nga çdo gjë jetën tuaj ne çift sot dhe do përjetoni emocione te fortave një mjedis plot ngjyra. Nga ana tjetër realizmi nuk do ju mungoje. Beqaret do kalojnë një dite me te bukur dhe me plot takime. D e kenë ata te drejtën e zgjedhjes. Ne planin financiar mos kërkoni ta përmirësoni situatën duke luajtur poker apo duke rrezikuar shume.

Ujori

Dite e mbushur me surpriza te këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përjetoni emocione te njëpasnjëshme dhe do ndiheni me se miri. Beqaret do jene shume te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do iu bëhen. Ndryshoni sa me pare nëse nuk doni te mbeteni vetëm. Ne planin financiar do keni fat dhe nuk do përballeni me probleme.

Peshqit

Do jeni shume xheloze dhe posesive me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe do keni debate te forta. Ndryshoni sa me pare sjellje nëse nuk doni te keni probleme serioze. Beqaret do jene te shqetësuar për disa çështje familjare dhe nuk do mendojnë për dashurinë. Ne planin financiar do jeni me te qetes sepse situata do jete e qëndrueshme.

scroll to top