Humbi shumë kilogramë, kaq e zjarrtë duket Blerona sot

blerona-1_1500927968-77356.jpg

Moderatorja e njohur ka bërë bujë me humbjen e kilogramëve.

Blerona Zeqiri qysh në moshën e hershme ka qenë pjesë e ekranit televiziv, duke korrur suksese të shumta

Ajo që shkruhet më shumë për të është pamja fizike, ku çdo herë Blerona shfaqet e mrekullushme duke i kushtuar rëndësi të madhe vetës.

Por, kohëve të fundit ajo po befason ndjekësit e saj çdo ditë e më shumë me humbjen e shumë kilogramëve, e që ka arritur të vjen me linja perfekte.

Mbrëmë Blerona ishte prezente në një dasëm, e cila me fustanin ngjyrë të kuqe duket tamam princeshë.

Me një model perfekt dhe në ngjyrë të kuqë moderatorja shkëlqeu në dasëm.

scroll to top