Ilda Bejleri ndez stadiumin, tërbon tifozët me pamjen e saj

ilda-ilda.jpg

Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka treguar dhe një herë anën e saj më të mirë nga stadiumi Elbasan Arena.

Veç dinamikës së ndeshjes Shqipëri-Jordani, vëmendjen më të madhe e ka marrë dhe Ilda.

 

Ajo ka pozuar mjaft sexy në një prej postimeve të fundit, çka vërteton dhe turbullimet që ka shkaktuar tek ndjekësit ‘live’.

 

Të shpafundme kanë qenë dhe komentet që ajoka marrë nga ndjekësit në Instagram.

scroll to top