Ilda Bejleri shfaqet tejet atraktive në pushimet në Greqi

ilda.png

Ilda Bejleri ka disa ditë që ka nisur pushimet luksoze në bregdetin grek.

Prezantuesja seksi ka shijuar pushimet në disa nga bregdetet më të bukura atje, dhe këtë e ka treguar në imazhe të postuara në llogarinë e saj të Instagramit ku është mjaft e ndjekur.

Ilda edhe në një fotografi që ka sjellur së fundi duke simpatike dhe e këndshme si çdo herë. Në një fustan të gjatë shumë ngjyrësh ajo dukej atraktive dhe në formë.

Moderatorja në disa postime të bërë më herët ka treguar se ajo në këtë pushim po shoqërizohet nga prindërit e saj.

E përfolur edhe për jetën e saj romantike, Ilda e ruan me shumë fanatizëm dhe nuk e ka komentuar asnjëherë.

scroll to top