Ilda Bejleri shkëlqen në të zeza

ilda-ilda.jpg

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është aktive në rrejtet sociale ku si çdo herë tjetër ajo edhe këtë herë ka treguar për dukjen që do të ketë sonte në emisionin e saj.

Ilda edhe këtë herë padyshim vëmendjen kryesore ua dha linjave të saj ‘bombastike’, shkruan Indeksonline.

Prezantuesja e veshur e tëra në të zeza dukej plotë shkëlqim dhe elegancë.

scroll to top