Ish-anëtarja e VV-së: Kurti nga burgu ndau partinë, në kohë pandemie prishi qeverinë

PSD.jpg

Natyrë Kuçi, ish-anëtarë e LVV-së, tash në PSD, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti dhe shkarkimit të zëvendëskryeministrit Hoti nga kabineti i tij qeveritar në largim.

Për veprimin e fundit, në një reagim të shkurtër të saj, ish-kandidatja e koalicionit AAK-PSD për deputete, Kryeministrin në largim e quan idhnak.

“Idhnaku, ja nisi shkarkimeve pas ores 24:00”, shkruan ajo.

“Nga burgu ndau partine. Ne kohen e pandemise prishi koalicionin”, shton ish-anëtarja e partisë së Kryeministrit të shkarkuar sonte nga Kuvendi.

scroll to top