Ish-Miss Kosova del e lagur dhe topless në fotosesionin seksi

Ish-Miss Kosova, Kaltrina Neziri është shfaqur tejet seksi së fundmi.

Në fotografi të realizuara nga Enis Abdullahu, bukuroshja është shfaqur thjesht perfekte.

Ajo madje ka treguar edhe anë intime të saj, duke zbuluar për pak edhe gjoksin, shkruan Telegrafi.

Është hera e parë që Kaltrina Nezirin e shohim kështu.

kaltrina neziri 1

kaltrina neziri 2

kaltrina neziri 3

kaltrina neziri 4

scroll to top