Ja si do jetë moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

moti-me-diell-650x358-780x439-1.jpg

Moti gjatë fundjavës do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira.

Nesër temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 deri më 20 gradë celsius, ndërsa mot më i nxehët pritet të ketë ditën e diel ku temperaturat do të lëvizin nga 17 deri në 24 gradë celsius.

Vetëm gjatë periudhës së fundit të ditës do të ketë kushte për reshje të shiut.

scroll to top