Këtë truk me Nutella duhet ta mësoni (Video)

Fansat e Nutella-së do ta duan shumë këtë truk të mahnitshëm, nga i cili mund të mësoheni se si të bëni çokollatë të nxehtë.

Ndoshta ky është truku më i lehtë me Nutella. Kur kavanozi prej qelqi i Nutella-së është pothuajse i zbrazët – kur pothuajse ju është harxhuar Nutella – thjeshtë ngrohni pak qumësht, vendoseni në kavanoz, tundeni atë deri të shkrihet mirë Nutella e mbetur dhe do të keni çokollatë të nxehtë, shkruan Gazeta Express.

Me këtë trik ju keni mësuar një pije të lehtë dhe shumë të shijshme.

scroll to top