Kim Kardashian ekspozon gjoksin atraktiv në foton e fundit

kim-kim.jpg

Kim Kardashian ka qenë ndër personazhet më të komentuar në faqet rozë kohëve të fundit.

Kjo, jo si pasojë e pozave të saj provokuese, por për shkak të polemikave që ka me bashkëshortin e saj, Kanye West, shkruan portali arbresh.info

Kim së fundi ka provokuar ndjekësit e saj me një fotografi seksi, të cilën e ka publikuar në Instagram, ku shfaqet me veshje lekure me të cilat e ekspozon trupin e saj perfekt.

Kujtojmë se, Kim dhe familja e saj kanë vendosur që ta përfundojnë serialin “Keeping Up With The Kardashians” në viti 2021. /arbresh.info/

scroll to top