Kimi e ‘dridhë’ rrjetin me këtë foto (Foto)

Ylli botëror tenton gjithnjë të sigurojë vëmendje.
Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, Kim Kardashian nuk heziton të shfaqet provokuese në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ditë më parë ka publikuar një fotografi teksa shfaqet me fëmijët të cilët i falënderon dhe ndjehet nëna më me fat në botë, duke mos lënë anash edhe urimin për të ëmën, që ka qenë shembull për të.

Ndërsa, tani ka vazhduar me publikimin imazheve të nxehta ku nuk janë të pakta nga ana e saj, madje Kim nuk heziton të dal krejtësisht e zhveshur.

 

scroll to top