Kjo është e vërteta e ndarjes se Stresit nga e dashura?! (Video)

stresi_1493758792-2730714.jpg

Reperi Stresi ka qenë në fokus të shtypit ditëve të fundit.

Ai u përfshi në një aksident që për fat të mirë nuk pati ndonjë lëndim serioz.

Përpos kësaj nuk mund të lihet anash lajmet që kanë qarkulluar se ai është ndarë nga e dashura dhe e ofendon rëndë.

Por, kjo histori nuk është ashtu siç është rrëfyer në shtypin rozë. Të vërtetën e kësaj historie, Stresi e ka treguar në Elite Show.

Elite Show – EliteNews: Gold AG, Butrint Imeri, Aida Doçi, Enca, Stresi – 30.04.2017

scroll to top