Kur Ami ‘punonte’ kamarjere me minifund dhe flokë të shkurtra

ami.jpg

Tashmë është një sipërmarrëse e rëndësishme dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.

Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e humorit ‘Portokalli’. Por Ami nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.

 

Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje. Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si ‘Balerina Bullgare’, kohë kur ajo ishte në formën më të mirë trupore.

 

Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat sexy aktronin si kamarjere.  Pas largimit nga ‘Portokalli’, Ami vazhdoi moderimin në disa spektakle të tjera dhe tashmë ka një biznes të suksesshëm.

scroll to top