Kush e "tradhëtoi" Xhesikën ?

Një fotografi e postuar në rrjetet sociale i ka pëlqyer shumë.

Prandaj këngëtarja Xhesika Ndoja e ka ripostuar në llogarinë e saj në Instagram shkruan Gazeta Express.

Në foto shihet një çift ku burri po vdiste dhe po kërkonte nga gruaja ‘hallallin’ që e ka tradhtuar kurse kjo e fundit pikërisht për këtë arsye e kishte helmuar atë.

Duke ditur se Xhesika tashmë është në lidhje dashurie ajo duket se i ka thënë të dashurit të saj që të ketë kujdes nga helmi!

A do të bënte vërtetë ajo një gjë të tillë?/Gazeta Express/

scroll to top