Ky është transferimi i parë i Manchester United

621435594-swansea-city-v-manchester-united-premier-league-850x560-640x300.jpg

Manchester United ka siguruar përforcimin e parë për sezonin e ri.

Manchester United ka transferuar talentin e Espanyol, Arnau Puigma, raportion “Daily Mail”.

Lojtari është produkt i akademisë te klubi i Espanyolut dhe u ka rënë në sy skautëve të Manchester Unitedit duke e transferuar në Old Trafford.

scroll to top