Lajm i mirë për Barcelonën!

Barcelona ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes që sonte do ta luajë kundër Sporting Gijon në kuadër të La Ligës.

Javier Mascherano është rikthyer në stërvitje dhe është grumbulluar nga trajneri Luis Enrique për ndeshjes e sotme.

Mascherano ka munguar për tri javë për shkak të një lëndimi.

scroll to top