Lamtumirë Barcelonë, super lojtari befason me klubin e ri (Foto)

Sipas “beIN Sports Turkey”, Arda Turan mund të largohet nga gjiganti evropian, Barcelona. Reprezentuesi turk ka marrë një mega ofertë nga Superliga e Kinës, përcjell Express.

Thuhet se një klub kinez i ka ofruar ish anëtarit të Atletico Madridit dhe Galatasarayt 100 milionë euro për katër sezone.

“beIN Sports Turkey” shkruan se përfaqësuesit e turkut do të bisedojnë me zyrtarët kinez në ditët e ardhshme.

scroll to top