LIVE/ Nis protesta Basha e Berisha mbërrijnë në sheshin përballë kryeministrisë

Ka nisur zyrtarisht protesta e opozitës.

Kreu i PD-së Lulzim Basha, i shoqëruar nga ish-kryeministri Sali Berisha e mijëra protestues janë nisur nga selia e PD-së dhe kanë mbërritur në sheshin përballë kryeministrisë.

Ata janë shoqëruar nga mijëra njerëz, ndërsa tani kanë nisur edhe fjalimet e para të pjesëmarrësve në këtë protestë.

scroll to top