Luana vazhdon të jetë femra më seksi, ja si shfaqet (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca shquhet për format dhe linjat e saj mjaft të kuruara.
Këtë herë bukuroshja ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, përmes një foto ku tregon këmbët e tonifikuara.

Përmes këtij imazhi ku Luana duket mjaft seksi por gjithashtu edhe e ëmbël, ajo i ka uruar ndjekësve të saj një të dielë të mbarë./Gazeta Express/

scroll to top