Luana Vjollca ‘xhindos’ Marinën, kthehet në rivalen e saj më të madhe

auto_Luana_Vjolca_sexy_sexy1500825750.png

Marina Vjiollca prej kohësh ka qëndruar larg ekranit, por jo larg fansave të saj.

Ajo shpesh poston foto nga udhëtimet e saj dhe këtë herë ka vendosur të qëndrojë pranë motrëssë saj të madhe Lirës.

Motrat e famshme Vjollca duket se janë në luftë për dashurinë e motrës së madhe.

‘Lira ka vetëm një të keqe, ka të preferuar Luanën’- shkruan Marina krah fotove të postuara. /Gazeta Express/

scroll to top