"Luftë" në Francë mes tifozëve?

Është shtyrë për disa minuta ndeshja mes Lyonit dhe Besiktasit.

Kjo për shkak të përleshjeve që kanë ndodhur para fillimit të ndeshjes.

Sipas mediave franceze, tifozët janë kthyer në vendet e tyre dhe situata është qetësuar, përcjellë “Lajmi.net”.

Ende nuk ka njoftim se kur do të fillojë ndeshja.

scroll to top