Lyrical Son në shtrat me gruan dhe vajzën (Foto)

Reperi i njohur kosovar Lyrical Son ka publikuar sot një fotografi familjare.

Ai shihet me bashkëshorten e tij dhe vajzën e tij, Evën, transmeton Koha.net.

Lyrical Son bashkë me PINT-at kanë publikuar albumin “Rapsodat” këtë vit, album me të cilin kanë pasur mjaft sukses, jo vetëm në Kosovë.

scroll to top