Maqedonasi vdes nga uria dhe nga i ftohti

Një burrë i moshës 43 vjeç nga fshati Dramçe të Dellçevës sot u gjet i vdekur në shtëpinë e familjes nga uria dhe ngrirja e shkallës së parë, ka theksuar SPB e Shtipit, transmeton TetovaSot.

Siç thekson Gordana Panajotova, zëdhënëse e SPB Shtip, sipas inspektimit të oficerëve të policisë në trupin e Z.J. të vdekur nuk ka shenja dhune.

Funerali u mbajt sot në ngerkesë të qendrës për punë sociale. Georgievski ishte kthyer nga burgu dhe jetoi i vetëm.

scroll to top