Mario kapet “mat” me të dashurën në bordin e jahtit luksoz

Është një ditë e re, në një tjetër jaht për lojtarin e Borussia Dortmund, Mario Gotze. Ai vazhdon të shijojë pushimet me të dashurën e tij seksi Ann-Kathrin Brommel. 25-vjeçarit i janë dhënë nga skuadra disa ditë pushim dhe ai i ka shfrytëzuar me partneren e tij në Majorka. Çifti ka shpenzuar ditët mes luksit në ishujt e Spanjës duke shijuar rrezet e diellit, larjet në ujë, por edhe puthjet e nxehta.

Mario Gotze and his girlfriend Ann-Kathrin Brommel are currently on holiday in Majorca

Brommel appeared to enjoy taking some time out of her schedule as she laid on the yacht 

Gotze had some free time after he was not selected by the Germany national team

Brommel stands on the edge of the boat before jumping in the water

scroll to top