Mbahuni miq, Vildanja vjen me super foto

Bukuroshja Vildane Zeneli ka kohë që nuk është aktive me foto të bukura në rrjetet sociale.
Por, kjo nuk do të thotë që ajo ka anashkaluar foto të këtilla tërësisht.
Kjo pasi që është shumë aktive në SnapChat dhe në InstaStory.
Por, foto e fundit, e bërë në një ashensor tregon se bukuroshja nuk i ka harruar fotot seksi e sidomos ekspozimin e gjoksit të saj gjigant.
Kohëve të fundit ajo është duke vazhduar jetën në Amerikë, ku është kthyer në New York.
Vildania është e njohur më shumë si fotomodele dhe deri me tani ka marrë pjesë në disa kampanja marketingu duke qenë fytyrë zyrtare e shumë kompanive. /GazetaExpress/

 

scroll to top